R+R Morava

ŽÍT S RESPEKTEM (Respektovat a být respektován Morava)

Milí příznivci respektu,

aktualizovaný přehled našich kurzů do konce roku 2021 najdete v Přehledu kurzů 2021.   

Poslední volná místa jsou v těchto nejbližších kurzech:

TROJANOVICE (BESKYDY) 13. – 15. 8. a 27. – 29. 8. Dva třídenní (pátek odpoledne až neděle) semináře. Kontakt na organizátorku – Iveta Štefková: iveta.stefkova(a)email.cz. Letáček ke kurzu najdete zde, anotaci s přehledem témat zde. Účastníci ze vzdálenějších míst se mohou ubytovat přímo v hotelu U Kociána, kde bude kurz probíhat, nebo jinde. Účast v kurzu lze spojit i s dovolenou v Beskydech. 

DOLNÝ KUBÍN 20. – 22. 8. a  24. – 26. 9. Dva třídenní (pátek odpoledne až neděle) semináře. Kontakt na organizátorku – Martina Jokelová: centrummontessoridk(a)gmail.com nebo martina.jokelova(a)gmail.com; tel. +421  907 148 333. Letáček ke kurzu najdete zde anotaci s přehledem témat zde.

Současná proticovidová opatření jsou pořádání kurzů příznivě nakloněna, kurzy v Trojanovicích a v Dolnom Kubíně určitě proběhnou. Budeme doufat, že také podzimní kurzy budeme moci uskutečnit. Držme si palce!

Od září 2021 bude pokračovat kurz v Bratislavě a domluvené jsou kurzy v Šumperku, Zlíně, Prostějově, Brně (2 kurzy) a v Olomouci. 

Pro naše kurzy začínáme používat nový název ŽÍT S RESPEKTEM, který lépe vystihuje, jak kurzy v posledních letech pojímáme – žít s respektem k sobě, k druhým lidem a k Zemi. Anotaci kurzu s přehledem témat najdete zde (3 víkendové semináře) a zde (7 odpoledních seminářů). Pod novým názvem je už kurz také akreditován u MŠMT. Nějakou dobu budeme používat původní i nový název.

Máme ještě malé množství původní knihy Respektovat a být respektován, hlavně pro prodej na našich seminářích. Můžeme zaslat také poštou – máte-li zájem, můžete si o ni napsat na koprivovi.spirala(a)tiscali.cz. Více v sekci Kniha R+R.

Přejeme vám krásné léto a těšíme se na další setkávání!

Pavel a Tatjana Kopřivovi

Archivy