R+R Morava

ŽÍT S RESPEKTEM (Respektovat a být respektován Morava)

Milí příznivci respektu,

aktualizovaný přehled našich kurzů do konce roku 2021 najdete v Přehledu kurzů 2021.   

Volná místa jsou ještě v kurzu v OLOMOUCI od 16. 11. Bližší informace a přihláška zde, e-mail leona.kolackova(a)olivy-os.cz, tel. 608 383 920.

Jako náhradník je možné hlásit se do kurzu v Brně od 6. – 7. 11. – viz přehled kurzů.

Na příští rok domlouváme kurzy v HODONÍNĚ, VRCHLABÍ, BRNĚ, FRÝDKU-MÍSTKU, OLOMOUCI, LIPTOVSKÉM MIKULÁŠI, ZLÍNĚ, OSTRAVĚ, ŠUMPERKU a v BRATISLAVĚ. Přehled s termíny dáme na web během října.

Pracujeme jako samostatný tým nezávislý na týmech R+R v Čechách a na Slovensku a pro naše kurzy začínáme používat nový název ŽÍT S RESPEKTEM, který lépe vystihuje, jak kurzy v posledních letech pojímáme – žít s respektem k sobě, k druhým lidem a k Zemi. Anotaci kurzu s přehledem témat najdete zde (3 víkendové semináře) a zde (7 odpoledních seminářů). Pod novým názvem je kurz také akreditován u MŠMT. Nějakou dobu budeme používat nový i původní název. Kurzy pořádané lektory z Čech a Slovenska dále probíhají pod původním názvem Respektovat a být respektován.

Máme ještě malé množství původní knihy Respektovat a být respektován, hlavně pro prodej na našich seminářích. Můžeme zaslat také poštou – máte-li zájem, můžete si o ni napsat na koprivovi.spirala(a)tiscali.cz. Více v sekci Kniha R+R.

Přejeme vám krásný podzim a těšíme se na další setkávání!

Pavel a Tatjana Kopřivovi

Archivy