R+R Morava

R+R Morava – aktuality

Milí příznivci respektu,

po téměř osmiměsíční covidové pauze pokračujeme! Dokončili jsme kurzy v Olomouci a v Brně, pokračujeme v přerušeném kurzu v Ostravě a zahájili jsme nové kurzy v Holešově, v Brně a v Bratislavě. Máme za sebou pokračovací seminář v Hodoníně.

Aktualizovaný přehled našich kurzů do konce roku 2021 najdete v Přehledu kurzů 2021.   

Volná místa jsou v těchto nejbližších kurzech:

TROJANOVICE (BESKYDY) 13. – 15. 8. a 27. – 29. 8. Dva třídenní (pátek odpoledne až neděle) semináře. Kontakt na organizátorku – Iveta Štefková: iveta.stefkova(a)email.cz. Letáček ke kurzu najdete zde.

DOLNÝ KUBÍN 20. – 22. 8. a  24. – 26. 9. Dva třídenní (pátek odpoledne až neděle) semináře. Kontakt na organizátorku – Martina Jokelová: martina.jokelova(a)gmail.com; tel. +421  907 148 333.

Rádi bychom vás také pozvali na SEMINÁŘ O VYTVÁŘENÍ PRAVIDEL A PRÁCI S KOMUNITNÍM KRUHEM VE ŠKOLE v Olomouci 25. 8. od 9.30 do 16.30. Pro učitele MŠ, ZŠ, SŠ a vedoucí dětských skupin, ideálně absolventy základních kurzů Respektovat a být respektován nebo ŽÍT S RESPEKTEM. Bližší informace a přihlášky zde nebo na www.olivy-os.cz.

Od konce května začínáme kurzy nabízet pod novým názvem ŹÍT S RESPEKTEM, který lépe vystihuje, jak kurzy v posledních letech pojímáme – žít s respektem k sobě, k druhým lidem a k Zemi. Anotaci kurzu s přehledem témat najdete zde (3 víkendové semináře) a zde (7 odpoledních seminářů). Podrobnější vysvětlení ke změně názvu dáme na web v průběhu července. Pod novým názvem je už kurz také akreditován u MŠMT. Nějakou dobu budeme používat oba názvy.

Máme ještě malé množství původní knihy Respektovat a být respektován, hlavně pro prodej na našich seminářích. Můžeme zaslat také poštou – máte-li zájem, můžete si o ni napsat na koprivovi.spirala(a)tiscali.cz. Více v sekci Kniha R+R.

Přejeme vám pěkné dny a těšíme se na další setkávání!

Pavel a Tatjana Kopřivovi

Archivy