R+R Morava

R+R Morava – aktuality

Milí příznivci respektu,

vzhledem k vládním proticovidovým opatřením přerušujeme do 3. 11. všechny aktuálně probíhající kurzy Respektovat a být respektován.

S účastníky kurzů jsme ve spojení, nové termíny dolaďujeme s organizátory a buď jsme je už rozeslali mailem nebo tak v nejbližších dnech učiníme. Najdete je také v Přehledu kurzů 2020

Základní kurzy do konce roku jsou obsazené, je možné přihlásit se jako náhradník ještě do kurzu ve Zlíně a v Šumperku.

Pokračovací seminář R+R pro absolventy základních kurzů, který měl proběhnout v Brně 21. – 22. 11., vzhledem k nejistotě ohledně dalších proticovidových opatření překládáme na jaro příštího roku. Přihlášeným zájemcům nový termín oznámíme.  

V Přehledu kurzů 2021 najdete program kurzů R+R na příští rok. Chceme vás povzbudit, abyste se, pokud máte o účast v kurzech zájem, přihlašovali i vzhledem k nejisté době. Pokud by okolnosti neumožnily zahájit kurzy v naplánovaných termínech, budeme termíny posunovat, jak to děláme už od letošního jara. O on-line podobě kurzů zatím neuvažujeme, podle zkušeností, které jsme s touto formou doposud udělali, na nich není taková atmosféra a interaktivita, jaké jsme na kurzech zvyklí zažívat.

Přejeme vám ochranu a dobrou mysl a těšíme se na další setkávání!

Pavel a Tatjana  Kopřivovi

koprivovi.spirala(a)tiscali.cz, tel. 777 332 457

Archivy