R+R Morava

R+R Morava – aktuality

Milí příznivci respektu,

vhledem k šířící se nákaze koronavirem jsme se rozhodli přerušit kurzy R+R, které v současné době probíhají. Jde o kurzy v Brně, Jihlavě, Hodoníně, Holešově a Spálově.

Jsme k tomu motivováni zejména těmito okolnostmi:

  1. I když se sami cítíme zdraví, můžeme být nechtěně přenašeči viru. Pokud by kurzy pokračovaly, každý týden bychom měli intenzivní několikahodinový kontakt postupně s více než sto lidmi z nejrůznějších koutů celé Moravy.
  2. Někteří z účastníků už se sami začali z dalších seminářů odhlašovat nebo s účastí váhají.
  3. Opatření vlády by se v průběhu dalších dnů mohla dále zpřísňovat (omezení cestování, zákaz shromažďování  méně než 30 osob).

Kurzy přerušujeme do Velikonoc a moc bychom si přáli, abychom v nich pak mohli pokračovat. V tom případě jsme schopni nabídnout náhradní termíny ještě do konce prvního pololetí.

S organizátory kurzů i s účastníky jsme ve spojení. 

Pokud byste nám sami chtěli ohledně své účasti v kurzech něco sdělit, můžete napsat mail na koprivovi.spirala(a)tiscali.cz, případně volat na číslo 777 332 457. 

S naplánovanými kurzy od dubna do června zatím počítáme (základní kurzy v Olomouci a v Ostravě a dva pokračovací semináře v Olomouci).

Květnový seminář pro páry na podporu respektu a porozumění v partnerském vztahu přesunujeme na pozdější dobu, protože květnový termín potřebujeme využít jako náhradní termín pro některý z přerušených základních kurzů.

Přehled všech kurzů domluvených pro letošní rok najdete v Přehledu kurzů 2020.

Přejeme vám dobrou mysl a dobrou imunitu a těšíme se na další inspirativní setkávání! 

Pavel a Tatjana Kopřivovi

Archivy