R+R Morava

R+R Morava – aktuality

Milí příznivci respektu,

koronavirové prázdniny od seminářů využíváme mimo jiné pro přípravu dalších akcí a projektů. Před několika dny jsme natočili ROZHOVOR o R+R a NENÁSILNÉ KOMUNIKACI pro studenty Masarykovy univerzity v Brně. Můžete jej shlédnout zde (46 minut).

Máme ještě malé množství původní knihy Respektovat a být respektován, hlavně pro prodej na našich seminářích. Můžeme zaslat také poštou, máte-li zájem, můžete si o ni napsat na koprivovi.spirala(a)tiscali.cz. 

Vzhledem k situaci s koronavirem přesouváme už veškeré pokračování přerušených kurzů, které mělo proběhnout v listopadu a v prosinci, na začátek příštího roku. Na rok 2021 rovněž posouváme kurzy, které měly v listopadu začít. S účastníky kurzů jsme ve spojení buď přímo nebo přes organizátory. Všechny změny uvádíme také v Přehledu kurzů 2020.

V Přehledu kurzů 2021 najdete program kurzů R+R na příští rok. Chceme vás povzbudit, abyste se,  máte-li o účast v kurzech vážný zájem, přihlašovali i vzhledem k nejisté době. Pokud by okolnosti neumožnily zahájit kurzy v naplánovaných termínech, budeme termíny posunovat, jak to děláme už od letošního jara.

O on-line podobě kurzů zatím neuvažujeme, podle zkušeností, které jsme s touto formou doposud udělali, na nich není taková atmosféra a interaktivita, jaké jsme na kurzech zvyklí zažívat.

Po vydání přepracované knihy Respektovat a být respektován v podání J. Nováčkové a D. Nevolové dostáváme dotazy, jak je to s našim spoluautorstvím, když již na knize nejsou uvedena naše jména. Vyjádřili jsme se k tomu v sekci Kniha R+R.

Náš nedávný rozhovor o respektující výchově pro slovenský portál Ahojmama si můžete přečíst ve slovenštině zde a v češtině zde.

Aktuality, postřehy a nápady sdílíme také na facebooku Respektovat a být respektován.

Přejeme vám pokojný Advent, zdraví a dobrou mysl a těšíme se na další setkávání!

Pavel a Tatjana  Kopřivovi

koprivovi.spirala(a)tiscali.cz, tel. 777 332 457

Archivy