R+R Morava

R+R Morava – aktuality

Milí příznivci respektu,

podle vyhlášení vlády o rozvolňování opatření to vypadá, že kurzy, které jsme kvůli epidemii přerušili, budeme moci dokončit až od 8. června, kdy bude možné setkávání skupin do 50 osob. 

Jde o kurzy v BRNĚ, JIHLAVĚ, HODONÍNĚ, HOLEŠOVĚ A SPÁLOVĚ.

Ve spolupráci s organizátory kurzů připravujeme tedy už třetí verzi termínů a účastníky budeme informovat. Nové termíny dáme také na náš web do Přehledu kurzů 2020.

Pokud byste nám sami chtěli něco sdělit, ať už se to týká vaší účasti v kurzech nebo toho, jak využíváte čas a jak se vám daří používat respektující dovednosti v praxi, můžete nám napsat mail na koprivovi.spirala(a)tiscali.cz. Ukázku, jak se v době epidemie „rekvalifikoval“ tým MŠ v Želivu, najdete zde

INFORMACE KE KURZŮM, KTERÉ MĚLY ZAČÍT NA JAŘE:

Základní kurzy naplánované od dubna do června v BRNĚ, OLOMOUCI A v OSTRAVĚ přesunujeme na podzim (září – říjen), nové termíny jsme už domluvili s organizátory, kteří budou přihlášené účastníky kontaktovat.

Nové termíny najdete také na našem webu v Přehledu kurzů 2020.

Také dva pokračovací semináře, které měly proběhnout v květnu v Olomouci, se v původně plánovaných termínech 7. a 10. 5. neuskuteční. Nové termíny jsou 27. a 29. 8. 

Na pozdější dobu přesunujeme rovněž květnový seminář pro páry na podporu respektu a porozumění v partnerském vztahu, protože květnový termín potřebujeme využít jako náhradní termín pro některý z přerušených základních kurzů.

Rozpis našich letních a podzimních kurzů najdete v Přehledu kurzů 2020.

Přejeme vám pevné zdraví, ochranu a inspirativní využití  koronavirových prázdnin.

Na další setkávání se těší 

Pavel a Tatjana Kopřivovi

Archivy