R+R Morava

R+R Morava – aktuality

Milí přátelé,

na stránce Kurzy R+R Přehled kurzů 2017 najdete seznam našich kurzů na rok 2017, zatím od ledna do srpna.

Volná místa jsou v kurzech v Jihlavě, Frýdku-Místku, Olomouci, Bratislavě, Brně a v Ostravě – červeně označené kurzy v Přehledu kurzů 2017. 

Mimořádně jsme domluvili jednodenní SEMINÁŘ O ZÁKLADNÍCH LIDSKÝCH POTŘEBÁCH, VYTVÁŘENÍ PRAVIDEL A KOMUNITNÍM KRUHU VE ŠKOLE, který proběhne v Zábřehu na Moravě 16. 2. od 9 do 16 hodin. Je určen učitelům mateřských a základních škol. Kontakt pro přihlášky: hpos(a)email.cz (Hana Pospíšilová).

Hlásit se také můžete na víkendový pokračovací seminář zaměřený na partnerské vztahy na Tesáku (u Bystřice pod Hostýnem) 26. – 28. 5. Je určen pro páry – absolventy základních kurzů. Kontakt pro přihlášení a další informace: koprivovi.spirala(a)tiscali.cz. 


V srpnu proběhnou na Tesáku u Bystřice pod Hostýnem dva LETNÍ KURZY R+R PRO RODINY S DĚTMI. Dětský program, který bude probíhat souběžně s kurzem R+R pro dospělé, je pro děti od 4 let.

6. – 13. 8. základní kurz 

20. – 27. 8. pokračovací kurz pro absolventy základních kurzů

Kontakt pro přihlášky na letní kurzy a další informace: tana.koprivova(a)centrum.cz


Přehled podzimních kurzů 2017 doplníme na web do konce roku.

Informace o poslání kurzů, jejich obsahu a organizaci viz Kurzy R+R / O kurzech R+R.

Náš nedávný rozhovor pro časopis Skauting najdete na https://casopisy.skaut.cz/skauting/799#p10. Byli jsme velmi příjemně překvapeni, kolik prostoru věnují skauti komunikaci a vztahům – a úplně v našem duchu!

Přejeme Vám pokojný adventní čas a těšíme se na společná setkávání!

Tatjana a Pavel Kopřivovi

Archivy