Přehled kurzů 2026
Kurzy Žít s respektem
(původně Respektovat a být respektován)
–
kterými provázejí Tatjana a Pavel Kopřivovi
–
od 1. 1. do 31. 12. 2026
Pro naše kurzy používáme od roku 2021 nový název Žít s respektem, který výstižněji vyjadřuje, jak kurzy v posledních letech pojímáme: žít s respektem k sobě, k druhým lidem a k Zemi.
Více o obsahu a organizaci kurzů najdete zde.
Jde o kurzy pořádané převážně na Moravě.
Na Slovensko a do Čech vyjíždíme v případě, že organizátoři požádají o kurz přímo nás.
Kontakt: www.respektovat.com; zitsrespektem(a)gmail.com; tana.koprivova(a)centrum.cz, tel. 777 332 457
Kurzy v Čechách a na Slovensku lektorované dalšími lektory dále probíhají pod původním názvem Respektovat a být respektován. Viz www.respektovani.com, www.respektovanie.sk.
Dále uvedený přehled kurzů je uspořádán chronologicky PODLE DATA ZAHÁJENÍ KURZU.
Pro přihlášení je třeba obrátit se na organizátory, kteří jsou uvedeni u příslušného kurzu.
ČERVENOU barvou jsou vyznačeny základní kurzy, v nichž jsou volná místa,
MODROU pokračovací (tréninkové) semináře pro absolventy základních kurzů,
ČERNOU kurzy, které jsou už obsazeny, které proběhly nebo kurzy pro uzavřené skupiny.
Kurzy a semináře, které již proběhly, přemísťujeme na konec seznamu.
Na ochranu proti robotům, kteří vyhledávají e-mailové adresy a rozesílají na ně spamy, uvádíme v e-mailových kontaktech (a) namísto @.
POSLEDNÍ AKTUALIZACE 28. 5. 2025.
Podrobnější informace ke kurzům 2026 dáme na web během letošního léta.
Teď jen rámcově:
V lednu 2026 dokončíme kurzy z roku 2025 v Heřmanově Městci, v Šumperku a v Brně.
Nové základní kurzy proběhnou v Brně (jarní a podzimní kurz), ve Zlíně, v Pardubicích, v Heřmanově Městci nebo v České Třebové, v Šumperku a v Bratislavě.
Pokračovací semináře pro absolventy základních kurzů proběhnou na Vysočině (víkend pro páry na podporu respektu a porozumění v partnerském vztahu), v Heřmanově Městci, v Bystřici pod Hostýnem a v Brně.
Podrobnosti doplníme, organizátoři kurzů zůstávají stejní jako v roce 2025 a v dřívějších letech.