PŘEHLED KURZŮ 2019

R+R Morava – Tatjana a Pavel Kopřivovi 2019

www.respektovat.com; koprivovi.spirala(a)tiscali.cz; tana.koprivova(a)centrum.cz

Přehled kurzů a seminářů RESPEKTOVAT A BÝT RESPEKTOVÁN (R+R) od 1. 1. do 31. 12. 2019,

kterými budou provázet Tatjana a Pavel Kopřivovi 

Jde o kurzy pořádané na Moravě a na některých místech na Slovensku.

USPOŘÁDÁNO CHRONOLOGICKY PODLE DATA ZAHÁJENÍ KURZU.

Pro přihlášení je třeba obrátit se na organizátory, kteří jsou uvedeni u příslušného kurzu. Ti Vám sdělí přesné místo konání, cenu a další podrobnosti.

Na ochranu proti robotům, kteří vyhledávají e-mailové adresy a rozesílají na ně spamy, uvádíme v e-mailových kontaktech (a) namísto @.

Kurzy R+R v Čechách a na Slovensku lektorované dalšími lektory viz www.respektovani.comwww.respektovanie.sk.

ČERVENOU barvou jsou vyznačeny základní kurzy, v nichž jsou volná místa,

MODROU pokračovací (tréninkové) semináře pro absolventy základních kurzů,

ČERNOU kurzy, které jsou už obsazeny, které proběhly nebo kurzy pro uzavřené skupiny.

POSLEDNÍ AKTUALIZACE 26. 10. 2018


3. 1. 2019 VYŠKOV

5. část sedmidílného ODPOLEDNÍHO kurzu – pokračování z r. 2018

Termíny posledních dvou částí: 10. a 17. 1. 2019

Vždy čtvrtek 14 – 19 hodin.

Místo konání upřesní organizátorka.

Kontakt pro přihlášení – Soňa Holá: sonja.hola@seznam.cz, tel. 606 262 607

Více informací najdete zde.

Kurz začíná 8. 11. 2018 a kde dni aktualizace tohoto přehledu se v něm uvolnila 2 místa.

5. – 6. 1. 2019 JIHLAVA

2. část třídílného VÍKENDOVÉHO kurzu – pokračování z r. 2018

Termín závěrečné částí: 9. – 10. 2. 2019

Vždy sobota 9 – 16.30, neděle 9 – 14 hodin

Místo konání: Scioškola Jihlava

Kontakt pro přihlášení – Lenka Mikletičová: Mikleticova.L@seznam.cz, tel. 608 437 308

Více informací k tomuto kurzu najdete zde.

Kurz je obsazen, organizátorka přijímá náhradníky a zájemce o další kurz (jaro 2020).


12. – 13. 1. 2019 BRATISLAVA

Závěrečná část třídílného VÍKENDOVÉHO kurzu  

Sobota 9 – 16.30, neděle 9 – 14 hodin

Místo konání: Montessori škola Bratislava – Lamač

Kontakt pro přihlášení – Hana Horáková, Monte plus: horahanka(a)gmail.com; tel. +421 908 184 881

Kurz je obsazen, organizátorka přijímá náhradníky a zájemce o další kurz (podzim 2019).


19. – 20. 1. 2019 BRNO

Závěrečná část třídílného VÍKENDOVÉHO kurzu 

Sobota 9 – 16.30, neděle 9 – 14 hodin

Místo konání: VESNA, o.p.s., Údolní 10, Brno

Kontakt pro přihlášení – o.p.s. Vesna, Pavla Filipová: info(a)vesnaspolek.cz, tel. 733 506 684 

Více informací najdete zde.

Kurz je obsazen, organizátoři přijímají náhradníky a zájemce o další kurzy (jaro 2019).


31. 1. 2019 BRNO

1. část kurzu pro ZŠ Pramínek Brno 

Čas: 13 – 18 hodin

Termíny dalších částí: 8. 2., 17. 4., 27. 8. 2019, vždy 10 – 16 hodin, 

Místo konání: ZŠ Pramínek Brno

Kontakt na organizátorku – Božena Havelková:  HavelkovaBozena(a)seznam.cz

Kurz pro uzavřenou skupinu učitelů a rodičů ZŠ Pramínek.


20. 2. 2019 OSTRAVA

1. část sedmidílného ODPOLEDNÍHO kurzu

Termíny dalších částí: 27. 2.; 6., 20. a 27. 3.; 3. a 10. 4. 2019

Vždy středa 14 – 19 hodin.

Místo konání upřesní organizátorka.

Kontakt pro přihlášení – Jana Marshall: jana.marshall(a)seznam.cz, tel. 731 655 897 


 21. 2. 2019 BRNO

1. část sedmidílného ODPOLEDNÍHO kurzu 

Termíny dalších částí: 28. 2.; 7. a 21. 3.; 9., 16. a 23. 5. 2019

Vždy čtvrtky 14 – 19 hodin

Místo konání: VESNA, o.p.s., Údolní 10, Brno

Kontakt pro přihlášení – o.p.s. Vesna, Dita Mikulášková: info(a)vesnaspolek.cz, tel. 733 506 684 

Více informací najdete zde.

Kurz je obsazen, organizátoři přijímají náhradníky a zájemce o další kurzy na podzim 2019.


 23. – 24. 2. 2019 TŘEBÍČ

1. část třídílného víkendového kurzu

Termíny dalších částí: 23. – 24. 3., 11. – 12. 5. 2019

Vždy sobota 9 – 16.30, neděle 9 – 14 hodin

Místo konání upřesní organizátorka.

Kontakt pro přihlášení – Anna Jourová: jourovaanna(a)seznam.cz, tel. 605 970 027


 2. – 3. 3. 2019 BRNO

1. část třídílného VÍKENDOVÉHO kurzu 

Další termíny: 6. – 7. 4., 25. – 26. 5. 2019

Vždy sobota 9 – 16.30, neděle 9 – 14 hodin

Místo konání: VESNA, o.p.s., Údolní 10, Brno

Kontakt pro přihlášení – o.p.s. Vesna, Dita Mikulášková: info(a)vesnaspolek.cz, tel. 733 506 684 

Více informací najdete zde.

Kurz je obsazen, organizátoři přijímají náhradníky a zájemce o další kurzy na podzim 2019.


9. 3. 2019 ROUSÍNOV

1. část pětidílného VÍKENDOVÉHO kurzu

Termíny dalších částí: 30. 3.; 18. 5.; 1. – 2. 6. 2019

3x sobota + 1x sobota a neděle, časy upřesníme

Místo konání: ZŠ Prameny, Tyršova 16, Rousínov

Kontakt pro přihlášení – Kamila Kovaříková: kamila_kovarikova(a)centrum.cz, tel. 776 642 420


11. – 17. 3. 2019 HOŘICE

Týdenní intenzivní kurz pro učitelky MŠ Na habru Hořice a další zájemce.

Kurz je hrazen z projektu MŠ Na Habru a jsou v něm volná místa, která můžeme poskytnou gratis. Podmínkou přijetí do kurzu je silná vnitřní motivace k účasti. 

Pondělí – čtvrtek 8.30 – 16.30, pátek 8 – 16 hodin.

Místo konání: MŠ Na Habru, Jablonského 1108, Hořice

Kontakty pro přihlášení:

Soňa Lánská: msnahabru(a)horice.org, tel. 493 623 389; 737 036 089

Pavel Kopřiva: koprivovi.spirala(a)tiscali.cz, tel. 777 332 457


16. 3. 2019 ŽIDLOCHOVICE

Pokračovací sobotní seminář pro průvodce a rodiče přírodní MŠ Výhonek a další zájemce – ideálně absolventy základních kurzů R+R. 

Čas a program upřesníme.

Místo konání: Přírodní MŠ Výhonek – jurta 

Kontakt pro přihlášení – Světlana Zapadlová: svetlana.zapadlova(a)gmail.com


9. 4. 2019 OLOMOUC

1. část sedmidílného ODPOLEDNÍHO kurzu

Termíny dalších částí: 16. 4.; 7., 14., 21. a 28. 5.; 4. 6. 2019

Vždy úterky 14 – 19 hodin

Místo konání: Rodinné centrum Olivy, ul. 8. května 27, Olomouc

Kontakt pro přihlášení – Hana Kroupová: olivy.os(a)seznam.cz, tel. 777 963 362


13. – 14. 4. 2019 BRNO

Pokračovací víkendový seminář pro absolventy základních kurzů R+R.  

Sobota 9 – 16.30, neděle 9 – 14 hodin

Místo konání: VESNA, o.p.s., Údolní 10, Brno

Program upřesníme.

Kontakt pro přihlášení – o.p.s. Vesna, Pavla Filipová: info(a)vesnaspolek.cz, tel. 733 506 684 


PODZIM 2019
Dále zatím uvádíme jen místa, kde kurzy proběhnou.
Termíny ještě dolaďujeme s organizátory a uveřejníme je do konce listopadu 2018.
Předběžně je možné se už hlásit – kontakty na organizátory připojujeme.

FRÝDEK-MÍSTEK
7 odpoledních seminářů 14 – 19 hodin
Kontakt na organizátorku – Darina Klimparová, ScioŠkola: darina.klimparova(a)scioskola.cz

ŠUMPERK
3 víkendové semináře 
Kontakt na organizátorku – Jindřiška Báťková: Nepal.06(a)seznam.cz

DOLNÝ KUBÍN
2 víkendové semináře (pátek odpoledne – neděle)
Kontakt na organizátorku – Martina Jokelová: martina.jokelova(a)gmail.com

BRATISLAVA
3 víkendové semináře 
Kontakt na organizátorku – Hana Horáková: horahanka(a)gmail.com

BRNO
ODPOLEDNÍ kurz – 7x čtvrtek 14 – 19 hodin
Místo konání: Vesna, Údolní 10, Brno 
Kontakt na organizátorku – Pavla Filipová: info(a)vesnaspolek.cz

BRNO
VÍKENDOVÝ kurz – 3x sobota + neděle
Místo konání: Vesna, Údolní 10, Brno 
Kontakt na organizátorku – Pavla Filipová: info(a)vesnaspolek.cz

Těšíme se na společná setkávání!

Archiv